Komentáře na celém webu zajišťuje technické rozhraní placené u společnosti Disqus. Mnohé už u nich registraci kvůli psaní komentářů máte díky užívání webu: www.pepittablog.cz. Je-li tomu tak, pak žádnou další registraci kvůli psaní komentářů nepotřebujete. Vaše přihlašovací údaje pro psaní komentářů platí i zde na celém webu.

Které tak ještě nemáte a určitě chcete do článků přispívat i svými slůvky, využijte můj podrobný návod z blogového webu: KLIK

A nepotřebujete-li psát, nebojte, všechny mé i další komentáře i bez registrace uvidíte. Nepůjde Vám pouze psát. Kdykoliv se rozhodnete to změnit, můžete proklikem na výše uvedený odkaz s mou pomocí.

Pro filuty: KVŮLI SOUKROMÍ je úplně nejvýhodnější založit u jakékoliv společnosti jakýkoliv e-mail, o kterém víte, že jej užijete pouze na komentáře nebo jiné kluby, nejenom Pepittové, a právě takový e-mail použít při registraci nejenom k Disqus komentářům. Máte tak vyřešeno i pro noviny, časopisy a jiné stránky, kde potřebujete přihlašovací údaje. 


Potřebujete-li pomoc, neostýchejte se napsat: ivana.havelkova@gmail.com

Mám-li zařídit komplet servis, stačí mi informace, že potřebujete zařídit komentáře komplet a nechcete se tím vůbec zabývat. :-) Připište JMÉNO nebo PŘEZDÍVKU, pod kterou chcete být nám ostatním viditelné a já už dám vědět nazpět s komplet přihlašovacími údaji. Neotravujete, neokrádáte mě o čas, ne ..... zkrátka se neomlouvat!!!! Každá nejsme u počítače jako ryba ve vodě, tak si nedělejte hlavu. Za sebe osobně jsem radši a vděčná, když se mnou komunikujete, než mít "pokoj" :-)))