O Pepittě a on-line kurzech

Krásný dobrý den na stránkách, které jsou součástí mé šicí cesty i pracovního života. Jmenuji se Ivana Havelková a od roku 2010 stojím za časopisy pro hobby švadlenky (v historickém sledu: Marina, Marina Quilt, Bellet Fabrics, Pepitta) i on-line kurzy vedenými od léta 2011. Stopy mé práce najdete i všude tam, kde se tvrdošíjně bijí do prsou, že jsou první, jediní, nejlepší atd. Nemá cenu přít se, že tomu tak není, nebylo nebo nebude. Důležité je, že se v České republice šije, ba krásně, a když to baví, šít a jít dál. A tak jdu, protože mě to baví, ba více než kdy dříve. 

A tak plánuji, inovuji, měním, buduji - jak jde čas, život, doba, Váš zájem i společná energie, kterou nutně vytváříme. 

KONTAKT: ivana.havelkova@gmail.comJAK PROBÍHAJÍ kurzy ZDE na Petite-Pepitta:

On-line kurzy na www.petite-pepitta.cz vedu jako DLOUHODOBĚJŠÍ KLUBOVÉ KURZY, kdy kurz na vypsané téma probíhá nejméně 2 měsíce (dle popisu položky/konkrétního kupovaného kurzu; mezi lednem a červnem vedu obvykle jeden půlroční kurz, od léta pak ještě 1 až 2 krátké). Ve stanovené dny a pravidelnou hodinu (obvykle pátek od 20 hodin) zveřejňuji VIDEO NÁVOD A PDF STŘIHY zahrnující instrukce k šitému projektu, resp. tématu. Materiály zůstávají ke stažení DO KONCE KURZU a následně ještě po dobu aspoň 3 týdnů (dle upozornění v kurzu). 

Kromě zveřejnění materiálu vedu k tématu ještě i diskuzi nebo inspiraci, kdy upozorním na další možná řešení, detaily, materiály aj. I tyto debaty zůstávají k přečtení i kurzistkám, které nestíhají páteční a jiné předem avizované večery. 

Pro pozdravy i dotazy jsem Vám k dispozici v komentářích, ale i na e-mailu, stydíte-li se před ostatními položit dotaz veřejně. Veškerá Vaše SOS volání vyřizuji díky automatickému upozornění na mobilním telefonu co nejrychleji. Nešijete-li v pět ráno, obvykle obratem (no dobrá, i v pět často odpovím :-)). 

Víc slíbit neumím, než že se maximálně snažím, abyste byly spokojené. A to kéž se daří především a vybraný kurz si maximálně užijete. 


Pro informaci o PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍM KURZU nebo NOVĚ VYPSANÉM  navštivte E-SHOP Pepitty: